Garso Aparatūra ir Kita

Patarimai Jums

0

Kada reikalingos šaldymo dėžės?

Artėjant vasarai ir pamažu prasidedant šiltajam metų laikui, verta pakalbėti ne tik apie garso aparatūrą, apie kurią dažniausiai galite rasti informacijos mūsų tinklalapyje, bet ir apie kitą, ypač naudingą buitinę techniką. Šiame įraše aptarsime šaldiklius – buitinę techniką, kuri atsiranda vis pas daugiau žmonių.

Šaldymo dėžės reikalingos, kai paprasti šaldikliai nesutalpina šaldomų produktų kiekio. Parduotuvėse ar internetinėse svetainėse siūlomos šaldymo dėžės padės išlaikyti maisto produktus šviežius ilgą laiką. Kai kurie šaldymo dėžės modeliai neleis susiformuoti ledo kristalams ir šerkšnui, taip ne tik taupydami suvartojamą energiją, bet ir smarkiai palengvindami naudojimąsi šaldikliu. Šioje kategorijoje rasite kokybiškų ir ilgaamžių šaldiklių- šaldymo dėžės, kurių gamintojai – Atlant, Liebherr,  Snaigė, Bosh ir kiti pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai. Šaldymo  dėžės reikalingos esant dideliam maisto produktų kiekiui – uogoms, grybams, žuviai, mėsai, daržovėms.

Parduotuvėse siūloma įvairiausių dydžių ir formų šaldymo įrenginių – šaldymo dėžės, skirtos tiek bendrabučiams, tiek dideliems ūkiams ir verslams. Patikimoje elektroninėje parduotuvėje galite rasti ir iš viršaus atsidarančias horizontalias šaldymo dėžes, ir klasikinius šaldytuvus primenančių vertikalių modelių šaldymo dėžes. Taip pat rasite pačių įvairiausių dydžių – kai kurios šaldymo dėžės iš jų yra nedidelės ir gali būti lengvai pastatomos ant stalo ar kito lygaus paviršiaus, o į kai kurias šaldymo dėžes galėsite sutalpinti nors ir visą parduotuvę. Joks šaldytuve įtaisytas šaldiklis negali prilygti tikram, specialiai šaldymui skirtam įrenginiui – šaldymo dėžei.  Greitai užšaldančios, mažai šerkšno kaupiančios šaldymo dėžės yra patogūs Jūsų pagalbininkai, leidžiantys vienu metu laikyti dar daugiau produktų be jokio vargo.

Šaldymo dėžės – tai įrenginys, skirtas namams, kurių šeimininkai rūpinasi savo sveikata ir maisto kokybe. Turint šaldymo dėžes ,Jūsų rudens gėrybės, vasaros vaisiai ir uogos bei kiti produktai išliks švieži dar ilgiau. Maitinkitės sveikai ir gyvenkite protingai naudodamiesi praktiškais šaldikliais. Išsirinkite sau tinkamas šaldymo dėžės tipą ir talpą, o  ekspertai pasirūpins, jog šaldymo dėžės greitai pasiektų Jūsų namus ir džiugintų savo privalumais.

Talpios, horizontalios šaldymo dėžės  su dangčiu viršuje. Šios šaldymo dėžės labai patogios ir talpios, galėsite sukaupti maisto atsargų (mėsos, žuvies, pusgaminių) ilgam laikui, net ir didelei šeimai, o taip pat žiemai pasiruošti grybų, uogų, daržovių. Šiam mobiliam „sandėliui“ atsiras vietos ne tik sodyboje ar namuose, bet ir buto balkone. Šaldymo dėžės efektyvesnės, ekonomiškesnės ir talpesnės negu vertikalūs šaldikliai, tačiau taip pat turi skirtingas lentynas ir skyrius, kad būtų patogiau saugoti maisto produktus.

A++ – ypač ekonomiškos šaldymo dėžės. Ypač ekonomiškos šaldymo dėžės  yra skirtos tiems, kas rūpinasi savo sveikata ir aplinka, taupo elektros energiją ir pirmenybę teikia ekologiškam dizainui. Galvojant apie mus ir mūsų ateitį, Europos Sąjungoje buvo sukurta ekologiško projektavimo koncepcija, kuria vadovaujantis sukurtos A++ energijos sąnaudų klasės šaldymo dėžės. Šios šaldymo dėžės taupo elektros energiją, saugo ekologinę pusiausvyrą ir vis vien efektyviai šaldo bei išsaugo užšaldytų maisto produktų naudingas maistines savybes.

Admin • March 5, 2016


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>