Garso Aparatūra ir Kita

Patarimai Jums

0

Kas yra FM moduliatorius?

FM moduliatorius- tai nebrangus sprendimas, norintiems klausytis savo muzikos per automobilio garso sistemą. Su šiuo FM moduliatoriumi galėsite groti mėgstamą MP3 muziką iš USB rakto ar SD kortelės. Nereikės pirkti brangios automagnetolos, kurią gali pavogti, ir garantuojama gera garso kokybė.

FM moduliatoriaus naudojimas

Pirmiausia įjunkite moduliatorių ir nustatykite radijo dažnį, po to įjunkite mašinos radiją ir nustatykite tokį patį dažnį. Kai dažniai sutampa, girdite savo grojamą muziką, tarsi klausytumėtes nuosavos radijo stoties. Kuo FM moduliatorius patrauklus? Atsakyti galėtume taip – FM moduliatorius turi 260 užprogramuotų FM kanalų, jo veikimo nuotolis – 5 m. FM moduliatorius yra su elektros saugikliu, jis suderinamas su USB, SD/MMC kortelėmis. Dar vienas FM moduliatoriaus privalumas – jis groja MP3 formato dainas, rodo radijo dažnį. FM moduliatorius yra kompaktiškas, lengvas, dažniausiai pasitaiko 12V arba 24V maitinimas. Jis turi valdymo pultelį, kurio dydis:130 x 45 x 25 mm .

Atsiradus „iPod“ grotuvams, MP3 grotuvams ir kitiems panašiems muzikos įrašų grojimo prietaisams, FM moduliatoriai yra labai reikalingi priedai, kurie leis patenkinti jūsų muzikos klausymosi poreikius. Kam leisti šimtus dolerių naujai automobilio garso sistemai, kai pakaks įsigyti vos kelis dolerius kainuojantį FM moduliatorių. FM moduliatoriai yra maži, dažnį sustiprinantys prietaisai, kurie perduoda „iPod“ grotuve, MP3 grotuve ar kitame muzikos įrašų klausymosi prietaise esančius įrašus į jūsų automobilio garso sistemą. FM moduliatorius veikia kaip automobilyje esanti, atskira radijo stotelė.

Kaip ir daugumos prietaisų atveju, prekyboje siūlomi įvairių formų ir dydžių FM moduliatoriai, kuriuos galite įsigyti už skirtingą kainą. Turėtumėte rinktis tokį prietaisą, kuris patenkins jūsų poreikius ir kuris kainuos ne daugiau, nei galite skirti šiam pirkiniui. Įsitikinkite, kad ieškomas FM moduliatorius turi jūsų prietaisui reikalingas įvesties jungtis, pavyzdžiui, USB  jungtis. Taip pat įsitikinkite, kad FM moduliatorius turi bet kokios rūšies garantiją. Priešingu atveju nerekomenduotume veltui išmesti pinigų. Rinkitės tokį pardavėją, kuris gali garantuoti už savo gaminį. Apskritai, prastesnės kokybės FM moduliatorių kaina už bet kokios kokybės šio tipo gaminius sieks apie 20 dolerių. Kiti FM moduliatoriai turi papildomų savybių, pavyzdžiui, USB jungtis, įvesties lizdus ir pan., ir kai kurie iš jų turi net galios inverterių funkciją, kuri labai patogi stovyklaujant.

Taip pat prieš įsigydami FM moduliatorių atsižvelkite ir į tai, ką realiai gaunate už mokamus pinigus. Kai kurie FM moduliatoriai palyginus su kitais gali atrodyti labai pigūs, tačiau papildomai gali tekti mokėti už jų pristatymą. Taip pat atsižvelkite į tai, kokia yra FM moduliatoriaus kilmės šalis. Vėl gi, labai rekomenduojame įsigyti moduliatorių su garantija – nuo to kaina kyla nedaug, tačiau būsite užtikrinti daikto kokybe.

Admin • December 11, 2015


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>